درباره ما

آنچه که درباره آزمایشگاه نیلو باید بدانید

آزمایشگاه نیلو با هدف ارائه خدمات تشخیصی روتین، تخصصی و فوق تخصصی به بیماران و پزشکان در استان گیلان؛ شهر زیبای رشت؛ توسط دکتر محمود رضایی جوان تاسیس شد.

این آزمایشگاه با هدف کمک به بیماران و راه اندازی تمامی آزمایش ها و خدمات مورد نیاز آنان جهت تشخیص و درمان به موقع آنان و ارتقای سطح کیفیت زندگی ایشان در حال خدمت رسانی 15 ساعته حضوری و 24 ساعته غیر حضوری در شبانه روز می باشد.

از آنجایی که تشخیص صحیح بیماری ها و  کزارش صحیح و سریع نتایج آزمایشات مستلزم همکاری و ارتباط تنگانگ آزمایشگاه و پزشک معالج است، در این راستا ما دست تمامی پزشکان محترم را به گرمی می فشاریم و از تمام داشته های علمی و تکنیکی خود در این جهت دریغ نمی کنیم.

ما به همراه پزشکان تلاش می کنیم تا بیماری بیماران را تشخیص دهیم، برای سوالات موجود جوابی یافته، پیشرفت بیماری یا بهبودی را ارزیابی کنیم، سلامت افراد سالم را تایید نماییم و در صورت نیاز آموزش دهیم و از ایجاد عوارض جلوگیری کنیم.

همچنین در طی سالها تلاش نموده ایم با کارگیری و خرید بهترین دستگاه های تمام اتوماتیک آزمایشگاهی از معروفترین کمپانی های جهان که از کشور های اروپایی و آمریکا وارد کشور شده است و استفاده از کیت های انحصاری هر دستگاه که توسط شرکت سازنده دستگاه تولید می گردد سعی نموده ایم تا با بالا بردن کیفیت در حد امکان رضایت پزشکان و بیماران را جلب نماید.

هدف ما استفاده از جدید ترین تکنولوژی های روز دنیا و امکانات الکترونیک است تا خدمات خود را صحیح، دقیق، سریع و با کمترین هزینه ارائه نماییم.

در آزمایشگاه نیلو مراجعه کننده اولین اولویت است و سعی می شود تا تمامی آزمایش ها مطابق به روزترین استاندارد های بین المللی و کشوری با رعایت استاندارد های کنترل کیفی انجام شوند.

موسس و مسئول فنی آزمایشگاه

دکتر محمود رضایی جوان

دکترای علوم آزمایشگاهی از دانشگاه شهید بهشتی

تیم حرفه ای

کادر حرفه ای آزمایشگاه نیلو متشکل از:

5 نفر بخش  اداری, پذیرش و جوابدهی

2 نفر سوپر وایزر

7 نفر بخش فنی

2 نفر بخش اداری

2 نفر روابط عمومی و انفورماتیک

2 نفر حسابرسی, تجهیز و نگهداری

1 نفر خدمات و تشریفات

تیم ما

دکتر محمود رضایی جوان

دکتر محمود رضایی جوان

موسس و مسئول فنی

دکترای علوم آزمایشگاهی از دانشگاه شهید بهشتی

© کپی رایت -تمامی حقوق این سایت متعلق به آزمایشگاه نیلو رشت تحت نظارت پارسیپل خودران است. - Enfold WordPress Theme by Kriesi